top of page

O Nás

Nová progresivní sportovní značka 21 století zaměřená na sportovní výživu precizní kvality, boříme mýty s obelháváním široké veřejnosti nekvalitními výrobky a neúčinnými dávkami, nevhodnými ke kvalitnímu sportovnímu výkonu a regeneraci.

 

Jelikož přesně chápeme principy sportovního výkonu jako takového je našim cílem zužitkovat vaše snažení z tréningu k nezastavitelnému progresu ať už se věnujete jakémukoliv sportu

 

Jelikož jsme sami sportovními nadšenci prošli jsme si mnoha obdobími, kdy jsme si např. kupovali nekvalitní doplňky, které byly v krásném obalu, ale s velice malým množstvím účinných látek a postupně zjišťovali jak snadné je lidi, kteří nejsou kovaní ve znalostech sportovní výživy obelhat, a to se vám u nás rozhodně nestane, poté jsme sami začali testovat a mixovat různé směsi podpořené mnoha studiemi. Při vývoji našich výrobků 7 Fit vycházíme i ze spolupráce s našimi sportovci, kteří jsou kapacitami ve svých sportech, ať už silových či aerobních.

 

Naším cílem je přinášet na trh vysoce kvalitní produkty s účinnými látkami a dávkami ve vzájemné synergycké kombinaci, nejen pro sportovce, ale i pro širokou sportující veřejnost a tím napomáhat k aktivnějšímu životnímu stylu.

 

Velkou pozornost věnujeme především nejvyšší možné kvalitě za rozumný peníz, kvalitnímu obsahu výživových hodnot, vysoké účinnosti, chuťové přijatelnosti a v neposlední řadě i zmiňované ekonomické dostupnosti

bottom of page