7 Fit Inteligent Sport Diet Drinks 300 ml.Blueberry

Hubni inteligentně a s chutí

Hubne ten kdo vytvoří pravidelný denní kalorický deficit,to je matematický neoddistkutovatelný fakt.jak toho ale docílit?

Jedním z naších pomocníků vám chceme pomoci,navíc jsme vám ho dali do praktického přenosného balení

Naše novinka z dílny 7 Fit nahradí až 3 svačiny denně a zachovate tak velmi malý kalorický příjem.

75 Kč / ks 67 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 6429
7 Fit Inteligent Sport Diet Drinks 300 ml.Blueberry

Detailní popis produktu

Hubni inteligentně a s chutí

Hubne ten kdo vytvoří pravidelný denní kalorický deficit,to je matematický neoddistkutovatelný fakt.jak toho ale docílit?

Jedním z naších pomocníků vám chceme pomoci,navíc jsme vám ho dali do praktického přenosného balení.

Je jím naše novinka Inteligent Diet Drinks,nahradí až 3 svačiny denně a zachovate velice malý kalorický příjem.

Zároveň tělu dodáte životně důležité zdroje - Whey bílkovinu, vitamíny a minerály.

V jedné dávce je obsaženo přes 23 g bílkovin a 5,2 g BCAA z těch nejkvalitnějším zdrojů.

Produkt je vhodný pro doplnění denního příjmu bílkovin. Zejména pak pro ty, kterým činí potíže udržet doporučenou denní dávku bílkovin v běžné stravě.

Příprava: Po otevření jednoduše naplňte polovinu lahvičky vodou a řádně protřepejte. Poté dolijte znovu vodou (či mlékem) a chutný drink je hotov a opět jste blíže k vítězství.Dobrou chuť.

Naše prosba- Prázdné lahvičky, prosím, třiďte do žlutého koše na plasty. Ať jsme zdraví nejen my a rodina,ale i naše příroda!

 
Výživové údaje na 30g/1 lahvička míchané ve vodě
 
Energetická hodnota 120kcal / 480kJ
Bílkoviny 23,6g
Sacharidy 4,29g
   z toho cukry 2,97g
Tuky 1,7g
   z toho nasycené mastné kyseliny 1,04g
Vláknina 4,14g
Sůl <0,44g
 

Složení: Syrovátkový WPC přímo z mléka(Holandsko), nikoli ze zbytkové syrovátky.Whey protein je zpracovaný metodou CFM. Dále inulin,aroma dle dané příchutě, sukralóza,Cordyceps Militaris 500 mg,multivitaminy,multiminerály. 

Aminokyselinové spektrum: Alanin, Arginin, Kys. asparágová, Cystein, Kyselina glutamová, Glycin, Histidin, Isoleucin, Leucin, Valin, Lysin, Methyonin, Phenylalanin, Prolin, Serin, Threonin, Trypthopan, Tyrosin.

Vitamíny a minerály: Vitamin A (Retinol), Vitamin B1 (Thiamin), Vitamin B2 (Riboflavin), Vitamin B3 (Niacin), Vitamin B5 (Pantothenic Acid), Vitamin B6 (Pyridoxine), Vitamin B12, Vitamin C (Ascorbic Acid), Vitamin D (Cholecalciferol), Vitamin E (Tocopherol), H (Biotin), Fosfor, Hořčík, Jód, Kys.listová, Vápník, Zinek, Železo, Draslík, Sodík, Měď, Selen, Mangan, Molybden, Chrom, K1, Síra, Bor, Fluor, Kobalt, Nikl.  Navíc obsahuje mnoho komplexních polysacharidů, proteinů, sterolů, nukleosidů a makroprvků a mikroelementů (K, Na, Ca, Mg, Fe, Cu, Mn, Zn, Pi, Se, Al, Si, Ni, Sr, Ti, Cr, Ga, V a Zr).

Alergeny: Laktóza,syrovátková bílkovina.Může obsahovat stopy: vajec,ořechů a arašídů,sezamu,oxidu siřičitého.Výrobek neobsahuje lepek.