7 Fit Caffein+Synephrine 90 cps.

Farmaceuticky čistý kofein se synephrinem s perfektní vstřebatelností.

  • Silový i vytrvalostní výkon
  • Spalování tuku
  • Mobilizaci psychických i fyzických sil
255 Kč / ks 228 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 6462
7 Fit Caffein+Synephrine 90 cps.

Detailní popis produktu

Farmaceuticky čistý kofein s perfektní vstřebatelností a obsahem 200 mg čistého kofeinu a 10 mg synephrinu na jednu kapsli. Tato dávka odpovídá dvěma silným šálkům pražené kávy, bez obsahu karcinogenních látek, které tak často negují pozitivní efekt kofeinu obsaženého v kávě. Odpovídá nejvyšší evropské kvalitě a plní normy stanovené EU. 

Kofein je nejúčinnějším centrálním stimulantem, zároveň velmi efektivně podporuje spalování nežádoucích tukových zásob. Stimulant se Synephrinem od 7 Fit je jedním z nejlepších spalovačů tuku. Stimulační účinky kofeinu poznáte nejvíce při psychickém i fyzickém vyčerpání a v období stimulace před náročným výkonem a výrazně tím napomáhá využití tuku jako zdroje energie pro svalovou práci.

Tato kombinace je jedním z nejsilnějších spalovačů  využívaná profesionálními sportovci.

Podporuje:

  • Silový i vytrvalostní výkon
  • Spalování tuku
  • Mobilizaci psychických i fyzických sil

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 1 kapsli denně, a to buď před fyzickým výkonem, nebo v době zvýšení fyzické zátěže a nutnosti stimulace.

Upozornění: Není určeno pro děti, mladistvé do 18let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu v teplotě do 25°C mimo přímé sluneční záření. Po otevření spotřebujte do 60 dnů.Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Potravina pro zvláštní výživu s vysokým obsahem kofeinu. Nenahrazuje pestrou stravu. Neobsahuje látky dopingového charakteru Potravina určená pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce.

 

Použití:

1 tobolka se užívá  30 minut před tělesnou zátěží, nutno zapít větším množstvím vody. Nepřekračujte maximální povolenou denní dávku - 1 tobolku.

 Složení:

Kofein anhydrát, synefrin, nosič (maltodextrin), protispékavé látky (stearan hořečnatý, fosforečnan vápenatý), želatinová kapsle.

 Omezení:

Obsahuje kofein – není vhodné pro děti, těhotné nebo kojící ženy (200 mg v 1 tobolce) a pro osoby s nesnášenlivostí na některou ze složek. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek neobsahuje alergenní látky.

 Podmínky skladování:

Skladujte v uzavřených obalech při teplotě do 25°C  a relativní vlhkosti do 60 %.

 Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže:

Uvedeny na obalu.

 Nutriční hodnoty: